خدماتی که با خیال راحت میتوانید به فرادید بسپارید

طراحی سایت , اپلیکیشن , لوگو , دیزاین سایت و طراحی ربات اختصاصی با هوش مصنوعی و...

app store

خدمات ما

معرفی خدمات فرادید

app store

طراحی سایت با کد و برنامه نویسی

متخصصان و برنامه نویسی شرکت فرادید ، روی هم رفته به ۴۳ زبان و پلتفرم برنامه نویسی مختلف تسلط دارند و خدمات طراحی سایت اختصاصی را با همان صورتی که شما می‌خواهید و با مشاوره رایگان، به شما ارائه می کنند. طراحی سایت اختصاصی، هوشمند و با نازل ترین قیمت، شاخصه کار ما است. در طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی، خبری، صرافی ارز دیجیتال، پزشکی، رزرو تاکسی، رزرو نوبت، پخش ویدیو، و سایتهای مشابه آپارات، دیوار، یوتیوب و غیره، نمونه‌های فوق‌العاده‌ای داریم.
طراحی سایت با وردپرس

متخصصان و برنامه نویسی شرکت فرادید ، به وردپرس کامل تسلط دارند و خدمات طراحی سایت اختصاصی را با همان صورتی که شما می‌خواهید و با مشاوره رایگان، به شما ارائه می کنند. طراحی سایت اختصاصی، هوشمند و با نازل ترین قیمت، شاخصه کار ما است. در طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی، خبری، صرافی ارز دیجیتال، پزشکی، رزرو تاکسی، رزرو نوبت، پخش ویدیو، و سایتهای مشابه آپارات، دیوار، یوتیوب و غیره، نمونه‌های فوق‌العاده‌ای داریم.

app storeapp store

طراحی اپلیکیشن موبایل

با ۱۶ زبان و فریمورک مختلف، اپلیکیشن‌های نیتیو اندروید و آی او اس را طراحی می‌کنیم. شرکت طراحی اپلیکیشن چنار خیام در تهران، تا کنون سابقه درخشانی در طراحی انواع اپلیکیشن نیتیو اندروید و آی او اس، و وب اپلیکیشن داشته است. خدمات طراحی اپلیکیشن ما، شامل اپلیکیشن‌های فروشگاهی، خدماتی، رزرو نوبت، سازمانی،، شرکتی، هتلینگ، تاکسی رانی و مشابه اسنپ، دیوار و غیره می شود. انتشار اپلیکیشن شما در پلتفرم‌ها را نیز تضمین می‌کنیم. با هوش مصنوعی، به کسب و کار شما رنگ و لعاب دیگری می‌دهیم.
بازدهی بیشتر با هوش مصنوعی

با استفاده از قدرت هوش مصنوعی و با الگوریتم‌های هوشمند، بهترین روش انجام پروژه شما مشخص می‌شود. سپس با هوش مصنوعی تمامی الگوریتم‌ها و احتمالات موجود برای افزایش حداکثری بازدهی سایت را برآورد می‌کنیم و دست به برنامه ریزی و اجرا می‌زنیم. هوش مصنوعی را به خدمت خودمان گرفته‌ایم تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان و با صرف حداقل هزینه، بازدهی کسب و کار آنلاین شما را ۱۰۰۰ برابر افزایش دهیم.

app storeapp store

طراحی مدرن و جذاب با بهترین تجربه و رابط کاربری

ایجاد هویت بصری، متناسب با کسب و کار و بازار هدف معرفی صحیح از ارزش‌ها، دستاوردها و داستان برند شما معرفی خدمات شما با هدف افزایش نرخ تبدیل کارکرد آسان برای کاربر (user-friendly) قابلیت توسعه متناسب با نیازهای آینده کسب و کار بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو و بازاریابی محتوا
طراحی لوگو

متخصصان شرکت فرادید ، به قواعد طراحی لوگو کامل تسلط دارند و خدمات طراحی لوگو اختصاصی را با همان صورتی که شما می‌خواهید و با مشاوره رایگان، به شما ارائه می کنند. طراحی لوگو اختصاصی، هوشمند و با نازل ترین قیمت، شاخصه کار ما است. در طراحی لوگو فروشگاهی، شرکتی، شخصی، خبری، صرافی ارز دیجیتال، پزشکی، رزرو تاکسی، رزرو نوبت، پخش ویدیو، و سایتهای مشابه آپارات، دیوار، یوتیوب و غیره، نمونه‌های فوق‌العاده‌ای داریم.

app store

نمونه کار ها