app storeapp store

میثم شمشیری

CEO

میثم شمشیری در سال 1362 در ایران متولد شد. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق و الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی ایران در سال 1387 دریافت کرد و همچنین مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال 2013 و دکتری خود را در سال 2017 از دانشگاه مالزی (UTeM) در رشته مهندسی برق دریافت کرده است. علایق تحقیقاتی او شامل برنامه ریزی شبکه توزیع، کاربرد پاسخ تقاضا، توسعه شبکه هوشمند و ادغام انرژی های تجدیدپذیر است. او در حال حاضر به عنوان CTO در HB ONLINE (3M) SDN BHD و CODEBASE SDN BHD در مالزی مشغول به کار است. وی همچنین مدیرعامل و موسس شرکت هوشمند سازان فرادید رسام در ایران می باشد که در زمینه توسعه و پشتیبانی نرم افزار، وبسایت و اپلیکیشن تخصص دارد.

app storeapp store

تارا جمشیدی

COO

تارا جمشیدی در همدان متولد شد. وی در سال 1386 در رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مدرک خود را دریافت کرد. وی از سال 1388 در حوزه انفورماتیک با سازمان ثبت احوال مشغول به فعالیت شده است. علایق تحقیقاتی و کاری او در زمینه سیستمهای هوشمند و مدیریت برنامه ریزی و کاربری عمومی می باشد. او در حال حاضر مدیرعامل و موسس شرکت خدمات پردازان نوین ارتباط الوند است و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت هوشمندسازان فرادید رسام می باشد.

app storeapp store

سیدامیرحسین خلیلیان

FrontEnd Manager

من معتقدم که به دنیا آمدم تا بتونم در سطح خودم تغییری در دنیا ایجاد کنم. در حال حاضر بیش از پنج سال تجربه برنامه‌نویسی فرانت‌اند و بیش از دو سال تجربه برنامه‌نویسی جاوا اسپرینگ بوت را دارم. در این مسیر با زبان‌ها، فریمورک‌ها و کتابخانه‌های زیادی آشنا شدم. این موارد باعث شد که با شرکت‌هایی از سوئد، دانمارک، امارات متحده عربی ، مالزی و ایران کار کنم. همیشه تلاش کردم در سطح خودم در هر رشته ای که هستم همیشه بهترین باشم. علاوه بر این، من با اجرای بوت کمپ‌های برنامه‌نویسی بیش از 90 دانشجو علاقمند به برنامه نویسی را آموزش دادم و باعث ورود آنها به دنیای شیرین برنامه‌نویسی شدم.

app storeapp store

مهداد قاسمیان مشکاتی

BackEnd Manager - REMOTE

مهداد قاسمیان مشکانی در سال 1366 در ایران متولد شد. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه فیض کاشانی کاشان ایران در سال 1392 دریافت کرد. علایق تحقیقاتی او شامل برنامه برنامه نویسی بک اند، سرور، لینوکس، دواپس و گو لنگ است. او در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد بک اند در پروژه های شرکت HB ONLINE (3M) SDN BHD در مالزی بصورت ریموت مشغول به کار است. وی همچنین در پروژه های اپن سورس دارای سابقه تحقیقیاتی و مشارکت می باشد.

app storeapp store

پرهام علی‌پور

AI Expert

از سن ۱۲ سالگی برنامه نویسی را با زبان C و Visual Basic شروع کردم و به مرور با زبان ها و مهارت های مختلفی آشنایی پیدا کردم. از تابستان ۹۹ به هوش مصنوعی علاقه مند شده و در حال کسب تجربه و افزایش مهارت های خودم در این حوزه هستم
همچنین علاقه زیادی به طراحی و برنامه نویسی ربات ها برای هوشمند سازی وظایف انسانی دارم و در این راستا زمان زیادی از روزهام رو به طراحی و ساخت ربات های معامله گر در بازار فارکس اختصاص میدم، علاقه م به تدریس باعث شده داخل دبیرستان، دانشگاه و بوت کمپ های خصوصی تدریس داشته باشم و بتونم راهنمای خوبی برای بقیه باشم ❤️

app storeapp store

مسعود رنجبران

BackEnd Developer

من به عنوان یک دانشجوی پرشور مهندسی نرم افزار، در توسعه Backend با استفاده از Node.js تخصص دارم. من مشتاق به کاوش در دنیای کدنویسی و برنامه نویسی، در ایجاد راه حل های کارآمد و نوآورانه پیشرفت می کنم. دائماً به دنبال چالش‌های جدید برای تقویت مهارت‌هایم و کمک به چشم‌انداز فناوری همیشه در حال تحول هستم. بیایید با هم ارتباط برقرار کنیم و احتمالات همکاری را بررسی کنیم

app storeapp store

امیرحسین محمدپور گیفانی

Full Stack Developer - REMOTE

امیرحسین محمدپور در سال 1375 در تهران متولد شد. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته فیزیک از دانشگاه تهران در سال 1398 دریافت کرد و همچنین مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال 1400 از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده است. او در حال حاضر به مدت 4 سال به عنوان برنامه نویس فرانت اند در HB ONLINE (3M) SDN BHD و بصورت پاره وقت به عنوان برنامه نویس بک اند در شرکت هوشمندسازان فرادید رسام مشغول به کار است.

app storeapp store

مهزاد رحیمی

FrontEnd Developer

من در سال ۷۸ در همدان به دنیا اومدم از کودکی علاقه شدیدی به کامپیوتر داشتم به همین دلیل برای دانشگاه وارد رشته کامپیوتر شدم و تونستم نفر اول بشم. بعد از گذراندن دوره‌های زیاد و مطالعه بسیار الان مدتی است که در شرکت هوشمندسازان فرادید رسام مشغول به فعالیت هستم. از طریق برنامه نویسی تونستم با کشور مالزی کار کنم. من علاقه زیادی به مطالعه دارم و تمام تلاش خودم رو در جهت آپدیت بودن مطالبی که بلدم انجام میدم همچنین با اجرای بوت کمپ‌های برنامه‌نویسی اسکرچ سعی دارم کودکان رو با این دنیای وسیع و زیبا آشنا کنم.

app storeapp store

شیما الوندی

UI/UX Developer

من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم که به حوزه طراحی و توسعه وب بسیار علاقمندام همچنین دستی در طراحی ui,uxو توسعه آن نیز دارم .هدف من این است که با تلاش فراوان روز به روز مهارت های بیشتری پیدا کنم و سرعت کد نویسی خود را به حداکثر مقدار ممکن برسانم. از آموزش دانسته های خودم به دیگران لذت میبرم و در آینده ای نزدیک این کار را انجام خواهم داد تا با اینکار بتوانم کمکی به افزایش انگیزه دیگر دوستان کرده باشم

app storeapp store

سیدعلی خلیلیان

Content Creator

من متولد سال۸۳ در استان همدانم و از وقتی که یادمه علاقه زیادی به کار با کامپیوتر و نرم افزار های تولید محتوا مثل فتوشاپ داشتم. هیچ رسانه ای بدون محتوای مناسب به موفقیت دست پیدا نمیکند. من همیشه سعی میکنم به روز ترین و درست ترین محتوا رو آماده سازی کنم. نقطه ی مهم در کار من این است که همیشه به روز باشم و با علم روز دنیا جلو برم.

app storeapp store

ریحانه یزدانی

Graphic Designer

متولد سال ۸۳ و عاشق هنر اگه قرار بود یه بیوگرافی کوتاه درمورد خودم بگم بنظرم همین کافیه. توی دنیا دست روی هرچی که بذاری میشه از لحاظ گرافیکی بررسی کرد. هر عنصر تاثیر گذاری رو به خوبی می‌شناسیم و ازش تو کارامون استفاده میکنیم. من همه محتواهای گرافیکی رو بررسی میکنم و به روند تولید آنها کمک میکنم.